Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: Resources
cs: Zdroje

en: Message
cs: Zpráva

en: Error
cs: Chyba

en: Code
cs: Kód

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu
