Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Code
eo: Kodo
