Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Resources
et: Ressursid

en: Message
et: Teade

en: Error
et: Viga

en: Code
et: Kood

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida
