Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Error
gl: Erro

en: Code
gl: Código

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.
