Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: Resources
hr: Resursi

en: Message
hr: Poruka

en: Error
hr: Greška

en: Code
hr: Kôd

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.
