Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Resources
is: Auðlindir

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Error
is: Villa

en: Code
is: Kóði

en: About
is: Um

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
