Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Error
jv: Salah

en: Code
jv: Kode

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
