Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: About
kn: ಕುರಿತು
