Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Code
ml: കോഡ്
