Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Article
mr: लेख

en: Resources
mr: संसाधने

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Error
mr: तृटी
