Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Article
sr: Чланак

en: Message
sr: Порука

en: Error
sr: Грешка

en: Code
sr: Кôд

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја
