Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Code
ug: كود

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
