Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Resources
ur: وسائل

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Error
ur: خرابی

en: Code
ur: کوڈ
