Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Error
af: Fout

en: Code
af: Kode
