Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།
