Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Article
fi: Artikkeli

en: Tags
fi: Tagit

en: Resources
fi: Resurssit

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Error
fi: Virhe

en: Code
fi: Koodi

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fi: Käytä tageja samantyyppisten artikkeleiden luokittelussa kategorioihin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: Default comments
fi: Oletuskommentit

en: Allows commenting on content
fi: Sallii sisällön kommentoinnin
