Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Article
gu: લેખ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Error
gu: ભુલ

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
