Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Resources
ka: რესურსები

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Code
ka: კოდი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
