Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Error
kk: Қате

en: Code
kk: Коды
