Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Error
km: កំហុស

en: Code
km: កូដ

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
