Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Message
my: သတင်း

en: Error
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း
