Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Message
ps: پيغام

en: Error
ps: تیروتنه

en: About
ps: په اړه
