Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sq: Etiketat

en: Message
sq: Mesazhi

en: Error
sq: Gabim

en: Code
sq: Kodi

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
