Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Resources
ta: வளங்கள்

en: Test
ta: சோதனை

en: Message
ta: செய்தி

en: Error
ta: பிழை

en: Code
ta: நிரல்

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
