Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Resources
te: వనరులు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Error
te: సమస్య

en: Code
te: కోడ్

en: About
te: గురించి
