Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Code
th: รหัส

en: About
th: เกี่ยวกับ
