Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Comment
ca: Comentari

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ca: Introduïu una llista separada per comes. Per exemple: Amsterdam, Ciutat de Mèxic, "Cleveland, Ohio"
