Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Comment
ht: Komantè

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ht: Mete yon lis bagy ki separe ak vigil, Pa egzanp: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
