Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Comment
ru: Комментарий

en: Media Image
ru: Изображение медиа

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ru: Введите список, разделенный запятой. Например: Амстердам, Мехико, "Кливленд, Огайо"
