Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
