Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Comment
cs: Komentář

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
cs: Zadejte seznam oddělený čárkami. Například: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
