Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Comments
es: Comentarios

en: Tags
es: Etiquetas

en: Comment
es: Comentario

en: Media Image
es: Imagen del contenido multimedia

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
es: Especifique una lista separada por comas. Por ejemplo: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
