Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"
