Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Body
id: Isi

en: Comments
id: Komentar

en: Tags
id: Tag

en: Comment
id: Komentar

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
id: Masukkan daftar -dipisahkan- dengan koma. Sebagai contoh: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
