Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর
