Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
