Personal Access Restriction (3.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Actions
is: Gerðir

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Node
is: Knútur

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: About
is: Um
