Personal Access Restriction (3.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
