Personal Access Restriction (3.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Node
lt: Mazgas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės
