Personal Access Restriction (3.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
