Personal Access Restriction (3.0.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
