Personal Access Restriction (3.0.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Action
sk: Akcia

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Entity ID
sk: ID Entity
