Personal Access Restriction (3.0.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: All types
bn: সকল শ্রেণী

en: About
bn: সম্পর্কে
