Personal Access Restriction (3.0.4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Action
cs: Akce

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Node
cs: Uzly

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Page not found (404)
cs: Stránka nenalezena (404)

en: Entity ID
cs: ID entity
