Personal Access Restriction (3.0.4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: User ID
da: Bruger ID

en: Node
da: Indholdselement

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Roles
da: Roller

en: All roles
da: Alle roller

en: Filter options
da: Filter muligheder

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: All types
da: Alle typer

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: User roles
da: Brugerroller

en: No results
da: Ingen resultater

en: Page not found (404)
da: Siden blev ikke fundet (404)
