Personal Access Restriction (3.0.4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Action
de: Aktion

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Node
de: Beitrag

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Roles
de: Rollen

en: All roles
de: Alle Rollen

en: Filter options
de: Filteroptionen

en: Page not found
de: Die Seite wurde nicht gefunden

en: All types
de: Alle Typen

en: About
de: Über

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: User roles
de: Benutzerrollen

en: No results
de: Keine Ergebnisse

en: User IDs
de: Benutzer-IDs

en: Access allowed
de: Zugriff erlaubt

en: Entity ID
de: Entitäts-ID
