Personal Access Restriction (3.0.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Action
el: Ενέργεια

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Node
el: Κόμβος

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: All types
el: Όλοι οι τύποι

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Entity ID
el: ID οντότητας
