Personal Access Restriction (3.0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Action
ar: إجراء

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان
