Personal Access Restriction (3.0.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Action
tr: Eylem

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Node
tr: Düğüm

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Roles
tr: Roller

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: All types
tr: Tüm türler

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
