Personal Access Restriction (3.0.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Node
gu: નોડ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
